U nedjelju 20.10.2019. godine u 17:00 sati u samostanskoj i župnoj crkvi sv. Ante na Petrićevcu održana je mjesečna duhovna obnova za članove Pokreta Misionara Milosrđa ZDENAC. Budući da je toga dana bila i misijska nedjelja imali smo priliku promišljati o misijama, ali i o ustrajnoj molitvi na koju nas je sam Isus potaknuo u današnjem evanđelju.

Duhovna obnova započela je predavanjem fra Domagoja Šimića s temom „Euharistija“. Fra Domagoj je na jednostavan način rastumačio dijelove Euharistije, te njihovo značenje za suvremenog čovjeka. Nakon predavanja uslijedila je kratka pauza i sv. Ispovijed, a potom sv. Misa.

Bila je to još jedna prilika da se članovi udruge sastanu i druže, ali i da se obogate novim znanjem te susretnu sa samim Bogom kroz našu najsavršeniju molitvu sv. Misu.