U subotu, 23. svibnja 2015. u župi svetog Ante Padovanskog na Petrićevcu, banjolučki biskup mons. Franjo Komarica podijelio je sakrament svete Potvrde za 3 krizmanika iz te župe. Sva tri krizmanika su iz mješovitih brakova.

Na početku Mise biskupu Komarici je domaći župnik i dekan fra Ivo Orlovac izrazio srdačnu dobrodošlicu.

U prigodnoj homiliji biskup je pozvao krizmanike „na hrabro otvaranje poticajima Božjega Duha kojega primaju u sakramentu sv. Potvrde“ i potaknuo ih „da se svakodnevno mole Duhu Svetomu kako bi im udijelio svoje darove koje želi po njima ostvarivati“. Istaknuo je da „kao punoljetni članovi Crkve trebaju biti, tijekom cijelog svoga života istinski Isusovi suradnici koji će biti neustrašivi svjedoci Njegove radosne vijesti spasenja koja ima pravo biti dostupna svakom čovjeku“.

Na kraju mise župnik fra Ivo je zahvalio biskupu Franji za podjeljivanje sakramenta sv. Potvrde krizmanicima i za upućene pastirske riječi.