I ove godine, prvog dana u mjesecu studenom vjernici Sanskog Mosta zajedno sa svojim upraviteljem župe fra Tomislavom okupili su se na gradskome groblju Greda kako bi proslavili svetkovinu Svih Svetih. Ova svetkovina ima ogromno značenje za svakog vjernika katolika jer se na taj dan Crkva katolička želi sjetiti i spomenuti svih svetih, a koji nisu našli mjesto u službenom kalendaru svetaca Katoličke crkve, a svojim životom su to zasigurno zaslužili kod nebeskog Oca.

Prije svete mise koja je bila u 11:00 sati, fra Tomislav se stavio na raspolaganje svim prisutnim vjernicima za moljenje pojedinačnih opijela (molitava za pokojne), a nakon opijela uslijedila je sveta misa. Na misi se okupilo oko 70-ak vjernika. Budući da je ovo neradni dan u većini europskih zemlja mnogi su naši vjernici iskoristili priliku doći i obići grobove svojih dragih i milih pokojnika.