Na blagdan sv. Vinka Paulskog, 27. rujna 2021., družba sestara koje na području Banja Luke djeluju punih 149 godina i ove godine proslavila je svoga nebeskog zaštitnika. Svečano misno slavlje predvodio je fra Domagoj Šimić, gvardijan franjevačkog samostana Presvetog Trojstva na Petrićevcu. Uz fra Domagoja u misnom slavlju koncelebrilali su župnik župe Banja Luka, vlč Žarko Vladislav Ošap, župnik Mrkonjićki, vlč Darko Anušić, te Mahovljanski i Šimićki župnik pater Tomislav Topić. Fra Domagoj je u svojoj homiliji okupljenima približio život i djelo sv. Vinka. Uz svetog Vinka idu tri karakteristike: vjera, ustrajnost i briga za siromašne, protumačio je fra Domagoj. Na kraju misnoga slavlja fra Domagoj je sestrama još jednom čestitao njihovu svetkovinu, te zahvalio mladima iz FRAME Petrićevac koji su animirali misno slavlje. Nakon svete mise upriličen je druženje za sve koji su se okupili.