Na svetkovinu Marije de Mattias, utemeljiteljice družbe sestara Klanjateljica Krvi Kristove, 04. veljače, u crkvi Bl. Augustina Kažotića u Zagrebu, svoje prve redovničke zavjete položile su dvije djevojke Martina Bukarica i Biljana Kostić. Svečanu euharistiju predslavio je mons. Bože Radoš, biskup Varaždinski uz koncelebraciju nekoliko svećenika od kojih je bio nazočan i petrićevački gvardijan fra Domagoj Šimić.

S. Biljana Kostić rodom je iz naše župe Petrićevac, iz Banjolučkog naselja Budžak. Osnovnu i srednju školu završila je u Banjoj Luci nakon čega se opredjeljuje za duhovni poziv u družbi sestara Klanjateljica Krvi Kristove. Moto svojih prvih redovničkih zavjeta izabrale su iz Poslanice Hebrejima 10,7: „Tada rekoh: ‘Evo dolazim!’ U svitku knjige piše za mene: ‘Vršiti, Bože, volju tvoju!“

U ime sve naše samostanske zajednice iskrene čestitke upućujemo cijeloj družbi sestara Klanjateljica Krvi Kristove kao i roditeljima i rodbini slavljenica. S. Biljani kao i njenoj susestri Martini od srca želimo Božji blagoslov, mir i ustrajnost na njihovome redovničkome putu.