Dana 22. svibnja obilježili smo blagoslov polja uz svečano misno slavlje u Vujinovićima, filijali naše župe. Slavlje je predvodio gvardijan i župnik s Petrićevca, fra Domagoj Šimić.
S obzirom na coronu koja je prethodne dvije godine spriječila mnoge Vujnovčane da dođu na godišnje okupljanje, ove godine ih se okupilo stotinjak.
Ovo je bila ujedno i prilika da se sretnu nekadašnji župljani ovoga kraja i prisjete svojih zajedničkih dana u svom rodnom kraju, kojih se svi uvijek rado prisjećaju. Od vjeronauka i misa u kapeli u Vujinovićima, do mnogobrojnih zajedničkih druženja.
Gdje god živjeli, nikada ne trebamo zaboraviti svoje korijene i odakle smo jer naši stari su nas ovdje odhranili i odgojili pa neka nam djeca znaju gdje im je djedovima i kako se nekad živjelo. Svaki čovjek se treba ponositi time, a ne stidjeti i zaboraviti.
Nadamo se da će se i dogodine Vujnovčani opet sastati u još većem broju.