Dana 15.04.2018, nedjelja, zbor Frame Petrićevac je na poziv fra Ive Orlovca uveličao misno slavlje u susjednoj župi Barlovci. Župa se nalazi nedaleko od Banja Luke i broji  ne tako mnogo vjernika, ali bez obzira na to, njihova velika srca ispunjavaju svake nedjelje crkvu Sv. Vida sa fra Ivom kao župnikom.

ba154a ba185

Sveto misno slavlje je predvodio župnik i bilo je nešto drugačije od uobičajenog. Pored našeg zbora koji je prijatno iznenadio sve župljane, na sv. Misi smo imali i sakramenat krštenja četvoro djece iz iste obitelji. Naši pjevači se nisu štedjeli, te su s velikom radošću i nakon Mise pjevali, svirali i družili se u dvorištu župne crkve. Kao zahvalu župnik je organizirao zajednički ručak za sve nas.
Nadamo se i veselimo našoj sljedećoj posjeti župi Barlovci.
Mir i Dobro
Ivana Radić