Frama Petrićevac okuplja mlade studente iz Banja Luke. Od 31.05.2017. ima novu generaciju Framaša, iz raznih dijelova Bosne i Hercegovine. Trenutno broji 11 primljenika, 9 obećanika i 20-ak simpatizera. Predsjednica Frame je Nela Župarić. Iako pored studentskih obaveza, uvijek nađemo vremena za okupljanje, pa je tako utorak navečer rezerviran za naše sastanke koji su ispunjeni bogatim sadržajem, kako korisnim predavanjima, tako i spontanim i ugodnim druženjima.

Kl2 shkma

Utorak, 10.04. je bio malo drugačiji od uobičajenih. Naime, animirali smo klanjanje pred Gospodinom. U poniznosti i tišini pognuli smo glave. Naš duhovni asistent je predvodio klanjanje u crkvi sv. Ante Padovanskog na Petrićevcu, dok je framin zbor svojim sviranjem i glasovima ukrasio događaj i neke doveo čak do ruba suza.  Susret nas je zbližio i istinski ispunio naša srca. Na kraju smo nastavili s druženjem, te nakon toga svi otišli svojim putem, mirni, sretni, te ispunjeni.
Nadamo se uspješnom radom i djelovanju naše Frame i u budućnosti.
Ivana Radić